Galeria kwiatów. Rośliny ozdobne

Warunki wykorzystania zdjęć zawartych w serwisie

Wszystkie zdjęcia mogą być wykorzystane w celach komercyjnych oraz niekomercyjnych po wcześniejszym kontakcie z autorem.

I. Wykorzystanie zdjęcia w celach niekomercyjnych w rozmiarze dostępnym na stronie internetowej. Zdjęcie może być przeznaczone tylko do celów niekomercyjnych (strony prywatne, blogi, pamiątki, prace dyplomowe). W celu wykorzystania należy napisać do autora informację o planowanym wykorzystaniu zdjęcia. Zdjęcie zostanie udostępnione bezpłatnie pod warunkiem umieszczenia aktywnego linku do strony autora (strony internetowe) lub umieszczenia podpisu o autorze w innych publikacjach.

II. Wykorzystanie zdjęć w celach komercyjnych w rozmiarze dostępnym na stronie internetowej lub innym rozmiarze nie dostępnym na stronie. Zdjęcie może być przeznaczone do celów komercyjnych w dowolny sposób. Warunki zakupu ustalane są indywidualnie w zależności od zastosowania zdjęcia. W celu zakupu należy napisać do autora informację o planowanym wykorzystaniu zdjęcia.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu

Uwaga: Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku.

Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie.

Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.